Fakon Discord Bot Logo

Fakon Discord Bot

Invite Fakon Bot to your server and enjoy its daily commands. Get the latest updates and have fun with Fakon Discord Bot.

0 upvotes in December

Fakon Discord Bot Described:

SİZLERE YAPILMİŞTİR BU BOT HERGÜN GELİẞECEKTİR MERAK ETMEYİN

f!yardım ile tüm komutlara ulaşabilirsiniz. Tamamiyle Türkçe olan FAKON botu size Yetkili tarafından yardımcı olmakta. Botun öne çıkan özellikleri uyarı, ban kick ve çok daha fazlası. Genel kullanıcıların kullanabileceği eğlence komutlarda DragonAbi’de bulunmakta.

discord: ꋊ ↯Karanlık Beyᴿᴴ#0001

f!yardım ile ana yardım menüsüne ulaşabilirsiniz. d!yetkili ile Tüm Yetkili komutlarına ulaşabilirsiniz.(ban,kick,mute,uyarı sistemi ve çok daha fazlasına.) d!kullanıcı ile genel kullanıcıların kullanabileceği tüm komutlara ulaşabilirsiniz.(avatar ve daha fazlası) d!eğlence ile tüm Eğlence komutlarına ulaşabilirsiniz.(aşkölçer,tokat-at ve daha fazlası)

Check out the home page for the full Discord Bot List.

Frequently Asked Questions

How do I add Fakon Discord Bot to my server?

You can add Fakon to your Discord Server by pressing 'Add Fakon Discord Bot' on this page.

More Discord Bots

Pokétwo Discord Bot Banner
Pokétwo Discord Bot Logo
4,881
1.4M

The Pokémon experience, on Discord. Catch, level, and evolve Pokémon, trade and battle with friends, and more. All free and open source.
Dank Memer Discord Bot Banner
Dank Memer Discord Bot Logo
3,915
9.2M

Meet the largest in-app indie game on Discord. A currency and fishing game for catching creatures, collecting items, robbing your friends, taking care of pets, building skills, and more!

Information

Prefix: f!
Servers: unknown
Users: unknown
Created by: ꋊ ↯Karanlık Beyᴿᴴ#0001