deleted_user_d11db8502ecd Discord Bot Logo

deleted_user_d11db8502ecd Discord Bot

Full deleted_user_d11db8502ecd Bot guide, with invite link to add to your server, along with Fun commands and any Discord bot upvote rewards.

0 upvotes in May

deleted_user_d11db8502ecd Discord Bot Described:

Tamamen türkçe Public discord botu! Müzik, Eğlence, Yetkili, hoşgeldin resimleri ve dahası için davet etmeyi unutma! [✓]

Varsayılan ön-ek ., Komutların listesi için .yardım yazın.

Özellikler:

99.99% Aktif, 24/7/365 Müzik - Ciddi donanımlarla desteklenen yüksek performans ve kaliteli müzik akışı. Moderasyon - Mod günlüğü, uyarılar, zamanlı sessize alma / yasaklama ile denetim. Otomatik Denetleme - İnanılmaz spam / saldırı önleme için gelişmiş ve tamamen yapılandırılabilir otomatik mod. Sunucu Günlüğü - Ayrıntılı bir sunucu olay günlüğü. Toplu Mansiyon spam / baskın tespiti ve yasağı. Otomatik Roller - Birleştirme ve zamanlanmış roller için roller verin. Özel Komutlar - Kullanımı kolay özel komutlar. AFK - Sohbette bahsedildiğinde bir AFK durumu yayınlayın. Cleverbot - Çünkü herkes Cleverbot’u seviyor. Overwatch istatistikleri, Etiketler, Anımsatıcılar, Google araması ve daha fazlası… Lumia, basit ve sezgisel bir web panosu ile sizin ve sunucunuz için tamamen özelleştirilebilir. Her modül için hemen her komut, modül ve ayarı etkinleştirebilir / devre dışı bırakabilirsiniz.

Yeni özellikler ve geliştirmelerle sık sık güncellenir. Görmek istediğiniz herhangi bir özellik varsa, Discord sunucumuzda bunları isteyin! Yeni özellikler, kullanıcıların istediklerini temel alır.

Daha detaylı bilgi almak için lütfen https://discord.gg/tuyJqmM discord adresine veya Yapımcı Violent’e ulaşın.

Check out the home page for the full Discord Bot List.

Frequently Asked Questions

How do I add deleted_user_d11db8502ecd Discord Bot to my server?

You can add deleted_user_d11db8502ecd to your Discord Server by pressing 'Add deleted_user_d11db8502ecd Discord Bot' on this page.

More Discord Bots

Pokétwo Discord Bot Banner
Pokétwo Discord Bot Logo
4,156
1.5M

The Pokémon experience, on Discord. Catch, level, and evolve Pokémon, trade and battle with friends, and more. All free and open source.
Dank Memer Discord Bot Banner
Dank Memer Discord Bot Logo
2,124
9.2M

Meet the largest in-app indie game on Discord. A currency and fishing game for catching creatures, collecting items, robbing your friends, taking care of pets, building skills, and more!

Information

Prefix: . & @lumia
Servers: unknown
Users: unknown
Created by: fatihölmüşsünbekarşm ム#1923