Tsunami Discord Bot Logo

Tsunami Discord Bot

Invite Tsunami Bot to your server and enjoy its amazing commands like Music, Economy, Güvenlik, Emoji and more! Get the Tsunami Discord Bot now.

0 upvotes in April

Tsunami Discord Bot Described:

Tsunami | Yetkili - Sistem - Eğlence - Kullanıcı - Müzik - Oyun - Güvenlik - Ekonomi - Emoji - Komutları ile #birbaşkagüzel Hadi Ekle! 🇹🇷

• Botumuz size öncelik tanır ve bu yüzden Tsunami Bot kullanıcılarına bazı özel komutlar verir. t!yardım Yazarak tüm komutları daha detaylı görebilirsiniz! t!hata Komutu ile geliştirici ekibine Botun bir hatası varsa bildirebilirsiniz. Botumuz hakkında bir yardıma ihtiyaç duyuyorsanız t!destek Komutunu kullanarak Destek Ekibimizden yardım alabilirsiniz sunucunuza Destek Ekibi gelir ve sorununuzu çözer. Eğer botta bir eksiklik görüyorsanız t!öner Komutunu kullanıp Tsunami Botun gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. Botu şikayet etmeniz gerekiyorsa t!şikayet komutunu kullanabilirsiniz. Unutmayın önceliğimiz sizlersiniz!

🌊 Kategoriler

👉 🛠️ Yetkili Kategorisi: Yetkili Kategorisi yetkililere özel sistemler içeren bölümdür. t!yetkili Yazarak yetkili komutlarını görebilirsiniz.

👉 🔩 Ayarlamalı Sistemler Sistem Kategorisi yetkililere özel sistemler içeren bölümdür. t!sistem Yazarak sistem komutlarını görebilirsiniz.

👉 🎠 Eğlence Kategorisi: Eğlence kategorisi her kesin kullanabileceği her kese açık komutlar içeren bölümdür. t!eğlence Yazarak eğlence komutlarını görebilirsiniz.

👉 👤 Kullanıcı Kategorisi: Kullanıcı Kategorisi kullanıcıya özel kişisel komutlar içeren bölümdür. t!kullanıcı Yazarak kullanıcı komutlarını görebilirsiniz.

👉 🎵 Müzik Kategorisi: Müzik Kategorisi her kesin kullanabileceği her kese açık komutlar içeren bölümdür. t!müzik Yazarak müzik komutlarını görebilirsiniz.

👉 🔒 Güvenlik Kategorisi: Güvenlik Kategorisi yetkililerin kullanabileceği yetkililere özel sistemler içeren bölümdür. t!güvenlik Yazarak güvenlik komutlarını görebilirsiniz.

👉 🔎 Ana-Komutlar Kategorisi: Ana komutları gösteren sistemdir. t!ana-komutlar Yazarak ana-komutlar bölümünün komutlarını görebilirsiniz.

👉 🎮 Oyun Kategorisi: Oyun komutlarını gösteren her kesin kullanabileceği her kese açık komutlar içeren bölümdür. t!oyun Yazarak oyun komutlarını görebilirsiniz.

👉 💸 Ekonomi Kategorisi: Ekonomi komutlarını gösteren her kesin kullanabileceği her kese açık komutlar içeren bölümdür. t!ekonomi Yazarak ekonomi komutlarını görebilirsiniz.

👉 😀 Emoji Kategorisi: Emoji komutlarını gösteren her kesin kullanabileceği her kese açık komutlar içeren bölümdür. t!emoji Yazarak emoji komutlarını görebilirsiniz.

⚙️ Bizim Sistemimiz

• ⛑ Hızlı ve Yetenekli bir destek ekibimiz var.

• 📌 Her 1 haftada 3 yeni küçük geliştirme her 1 ay da orta çaplı geliştirme her 3 ay da ise yeni sürüm.

• 🟢 Botumuz sizin için 7/24 aktif.

• 📡 Botumuzun gecikmesi en az düzeyde ve çok hızlı bir sistemi var.

• 💻 Botumuz 1 yıldır geliştiriliyor olsa da piyasa ya yeni sürülmüş bir bot yani yeni özellikler mevcut.

• 🇹🇷 🇺🇸 Botumuzun ana dil sistemi Türkçe’dir fakat İngilizce dil desteğide bulunmaktadır.

• 🛡️ Botumuzun üstün bir güvenlik sistemi vardır asla kişisel özellikleriniz çalınmaz bunun için ekibimiz gayretli bir şekilde çalışmakadır en üst düzey güvenliğinizi sağlarız.

• 🏗️ Türkiyenin en gelişmiş en güçlü sunucu-kur sistemi Tsunami Bot da mevcut.

• 💙 Her zaman önceliğimiz sizlersiniz!!!

📞 Destek Sunucumuz

Bizim TVT sunucumuza gelerek hem bot hakkında yeniliklerden haberdar olursunuz hem bot hakkında detaylı yardım alabilirsiniz ve sıklık ile olan çekilişlerimize katıla bilirsiniz! Aynı zamanda tüm Tsunami ekibimiz orada onlar ile iletişim kurabilirsiniz. ☎️ Botun Destek Sunucusu Destek sunucu linkimiz budur beklemeyin hızlı olun!

🌐 Web Sitemiz

Bizim Tsunami Bot web sitemize gelerek botun işlevlerini görebilir botu daha iyi tanıyabilir ve botun tüm komutlarını inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda yapılan etkinlik ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. 🌐 Botun Web Sitesi Web site linkimiz budur beklemeyin hızlı olun!

#tvt #towersvirtualteam #tsunami #tsunamibot #dcevimiztsunamibabamız #unutmayınönceliğimizsizlersiniz

Check out the home page for the full Discord Bot List.

Frequently Asked Questions

How do I add Tsunami Discord Bot to my server?

You can add Tsunami to your Discord Server by pressing 'Add Tsunami Discord Bot' on this page.

More Discord Bots

Pokétwo Discord Bot Banner
Pokétwo Discord Bot Logo
4,622
1.5M

The Pokémon experience, on Discord. Catch, level, and evolve Pokémon, trade and battle with friends, and more. All free and open source.
Dank Memer Discord Bot Banner
Dank Memer Discord Bot Logo
2,546
9.2M

Meet the largest in-app indie game on Discord. A currency and fishing game for catching creatures, collecting items, robbing your friends, taking care of pets, building skills, and more!