Hera Discord Bot Logo

Hera Discord Bot

0
Invite Hera Bot to your server and enjoy its multifunctional commands, Moderation, User, and Logo system. Add Hera Discord Bot now!
0 upvotes in June

Upvote Hera Discord Bot

Hera Discord Bot Described

: Çok yönlü işlevsel discord botu Hera. Moderasyon, Kullanıcı, Koruma ve Logo sistemiyle tam anlamıyla kusursuz discord botu

Bu discord botunun çeşitli işlevleri vardır. Mesela koruma sistemi. Kanal koruma açtığınız bir kullanıcı kanalları silmeye çalışırsa Hera bunu farkeder ve kanalı tekrardan açar. Yada, her zaman koruma ile istediğinizde herkese atmaya olanak sağlayabilir. Logo sistemimizle kendi logolarını oluşturabilir sonrasında indirip kullanabilirsiniz. eğlence sistemimizde eğlenmek için çeşit komut kullanabilirsin. Son olarak moderasyon ile kötü niyetli çeşitli cezalar verebilirsiniz.

Check out the home page for the full Discord Bot List.

Frequently Asked Questions

How do I add Hera Discord Bot to my server?

You can add Hera to your Discord Server by pressing ‘Add Hera Discord Bot’ on this page.

More Discord Bots

ProBot ✨ Discord Bot Banner
ProBot ✨ Discord Bot Logo
9,965
8.8M

Configurable bot w/ welcome images, logs, social commands, moderation, self-assignable role, social media notifications & server protection.
Pokétwo Discord Bot Banner
Pokétwo Discord Bot Logo
7,859
1.3M

The Pokémon experience, on Discord. Catch, level, and evolve Pokémon, trade and battle with friends, and more. All free and open source.

Information

Prefix: !
Servers: unknown
Users: unknown
Created by: Süleyman#6118
Short link: discord.ly/hera