Çalgı Discord Bot Logo

Çalgı Discord Bot

Full Çalgı Bot guide, with invite link to add to your server, along with Music commands and any Discord bot upvote rewards.

0 upvotes in December

Çalgı Discord Bot Described:

Çalgı Bot, basit bir müzik botudur. YouTube, SoundCloud, Spotify ve 700'den fazla siteyi destekleyin. !yardım yazarak yardım alırsınız.

<h1> Müzik Botu</h1>
<h2>Hakkında</h2>
Çalgı, birçok komut içeren ve uyumsuzluk içinde tamamen yapılandırılabilen genel amaçlı bir müzik bottur. Özellik önerileri memnuniyetle karşılanır ve büyük olasılıkla bota eklenecektir.

Çalgı Bot, basit bir müzik botudur. YouTube, SoundCloud, Spotify ve 700’den fazla siteyi destekleyin.

Oynatma, arama, durdurma, döngü, DJ, filtre komutları ile kullanımı kolay bir bot veya sadece reaksiyona tıklayın.

Varsayılan önek!.,

<h2>Topluluk / Destek</h2>
Bir topluluk / destek anlaşmazlığı sunucumuz var, yani oradaysanız destek almak için orada olmanıza gerek yok, orada takılıp müzik dinleyebilir veya sizinle aynı oyunlarda olan diğer kişileri bulabilirsiniz. olasılıklar sonsuzdur. Destek almak için oradaysanız, zamanlarını ayırmaya istekli olan ve botla ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuz olduğunda size yardımcı olmaya istekli üyelerin bulunduğu özel bir kanalımız var. Herhangi bir özellik öneriniz veya bildirilecek herhangi bir hatanız varsa, bunları göndermek için; öneri komutunu veya hata komutunu kullanarak bota DM gönderebilirsiniz, bunlar öneri / hatayı doğrudan bize gönderir, böylece kontrol edebiliriz.

Check out the home page for the full Discord Bot List.

Frequently Asked Questions

How do I add Çalgı Discord Bot to my server?

You can add Çalgı to your Discord Server by pressing 'Add Çalgı Discord Bot' on this page.

More Discord Bots

Pokétwo Discord Bot Banner
Pokétwo Discord Bot Logo
5,535
1.4M

The Pokémon experience, on Discord. Catch, level, and evolve Pokémon, trade and battle with friends, and more. All free and open source.
Dank Memer Discord Bot Banner
Dank Memer Discord Bot Logo
4,009
9.2M

Meet the largest in-app indie game on Discord. A currency and fishing game for catching creatures, collecting items, robbing your friends, taking care of pets, building skills, and more!

Information

Prefix: !
Servers: unknown
Users: unknown
Created by: Abdullahki#7100