Clutch Discord Bot Logo

Clutch Discord Bot

Invite Clutch Bot to your server and enjoy its Moderation, Entertainment, Name Registration and more commands. Discord Bot.

0 upvotes in February

Clutch Discord Bot Described:

Clutch Discord Bot, moderasyon, eğlence, isimli kayıt sistemi ve daha birçok özellikle sizlere sunuldu.

Clutch Discord Bot sadece bir bot olmayıp, moderasyon , eğlence , cezalı sistemi , kayıt sistemi gibi birçok komutu daha taşıyor.

-ban , -kilit , -sil gibi moderasyon komutları ve -wasted , -öp , -sarıl gibi eğlence komutlarıyla sunucunuzun kalitesini arttırmaya eminiz.

Özel Oda sistemi: Özel oda sistemleri tamamen gizliliğinizi koruyacak şekilde oluştu. Yazılı ve sesli özel odalar açıldıktan itibaren @everyone rolünü bağlanmaya veya mesajları okumaya kapatıyor.

Ceza sistemi: Özel oda sistemimiz kadar ceza sistemimizde kusursuzdur. -cezalı-ayarla komudu ile cezalı rolünü ayarlayabilirsiniz ve -ceza @kullanıcı (süre) (sebep) komudu ile botumuz etiketlenen kullanıcının tüm rollerini alır ve cezalı rolü verir. eğer erkenden kaldırmak isterseniz -cezalıkaldır @kullanıcı komududa tam size göre!

İsimli Kayıt Sistemi: İsimli kayıt sistemimiz -kayıt-ayarla @üye @kayıtsız şeklinde ayarlanır ve -kayıt @kullanıcı (yeni isim) diye yapılır.

Yakında gelecek olan Ekonomi komutları ağzınızı açık bırakacak şekilde olacak.

Sizde bize güvenin ve Clutch’ı seçin!

Check out the home page for the full Discord Bot List.

Frequently Asked Questions

How do I add Clutch Discord Bot to my server?

You can add Clutch to your Discord Server by pressing 'Add Clutch Discord Bot' on this page.

More Discord Bots

Dank Memer Discord Bot Banner
Dank Memer Discord Bot Logo
4,196
9.2M

Meet the largest in-app indie game on Discord. A currency and fishing game for catching creatures, collecting items, robbing your friends, taking care of pets, building skills, and more!
Pokétwo Discord Bot Banner
Pokétwo Discord Bot Logo
3,900
1.5M

The Pokémon experience, on Discord. Catch, level, and evolve Pokémon, trade and battle with friends, and more. All free and open source.

Information

Prefix: -
Servers: unknown
Users: unknown
Created by: OniQa Ϟ ざ#6666