Lokey Discord Bot Logo

Lokey Discord Bot

Full Lokey Bot guide, with invite link to add to your server, along with Logging commands and any Discord bot upvote rewards.

0 upvotes in December

Lokey Discord Bot Described:

MODERATION - FUN - GAME - GUARD - CHATBOT

Öncelikle selam ve saygıyla discord bot yetkililerini anıyorum ve şunu söylemek istiyorum ; Botum çok güzel bir bottur kimse bu bottur bi kaygı, sıkıntı yaşamamıştır, çok kullanımlı herşeye yarayan mükemmel bir bottur. Kayıt sistemi için bana başvurmalarını söyledim çünki daha hazır değil. Moderasyon, eğlence, oyun, sohbet koruması gibi bir çok özelliği var. Botu kullanmalarını öneririm. Çoğu bot ile kapışacak bir bot bence. Menüler falan full benim yazılımım, kendi altyapım altında herşey. Botumu kullanmalarını öneriyorum herşey onlara :) İyi günler herkese

Check out the home page for the full Discord Bot List.

Frequently Asked Questions

How do I add Lokey Discord Bot to my server?

You can add Lokey to your Discord Server by pressing 'Add Lokey Discord Bot' on this page.

More Discord Bots

Pokétwo Discord Bot Banner
Pokétwo Discord Bot Logo
5,484
1.4M

The Pokémon experience, on Discord. Catch, level, and evolve Pokémon, trade and battle with friends, and more. All free and open source.
Dank Memer Discord Bot Banner
Dank Memer Discord Bot Logo
4,357
9.2M

Meet the largest in-app indie game on Discord. A currency and fishing game for catching creatures, collecting items, robbing your friends, taking care of pets, building skills, and more!

Information

Prefix: !
Servers: unknown
Users: unknown
Created by: İrelia#0007