AUTR Discord Server Logo

AUTR Discord Server

0
Join the Among Us Turkiye Discord server for gaming and chatting with 98.9k members. Get the invite link and join the community today!
  • 0 upvotes in May
  • 1,595 Online
  • 117,840 Members
The AUTR Discord server has 1.6K online members and 0 upvotes. AUTR is a Gaming Discord Server.

AUTR Discord Server Described

: Türkiye'nin en büyük oyun ve sohbet sunucusu. İçeride yeni arkadaşlıklar kurabilir ve etkinliklere katılabilirsin!

ürkiye’nin en büyük oyun topluluklarından biri olan Among Us Türkiye, adını Among Us oyunundan alsa da, League of Legends, Valorant, Codenames ve çok daha fazlası dahil olmak üzere geniş bir oyun yelpazesi sunar. 116.000’den fazla üyesi ile sınırları aşan bir maceraya hazır mısınız?

Her gün düzenlenen etkinlikler ve her hafta yapılan ödüllü turnuvalar ile oyun tutkunuzun peşinden gidin. Sadece rekabetçi bir ortamda yarışmakla kalmayıp, aynı zamanda oyun dünyasındaki en sıcak trendler ve stratejiler hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz, kendinizi geliştirebileceğiniz ve tabii ki yeni arkadaşlıklar edinebileceğiniz bir topluluk.

Bu topluluk, sadece bir oyun sunucusundan çok daha fazlası. Birbirimizi desteklediğimiz, öğrendiğimiz ve her gün yeni maceralara atıldığımız bir aile. Oyun tutkunuzu, Türkiye’nin en canlı ve çeşitlilik gösteren topluluğu ile paylaşın. Aramıza katılın ve oyun oynamanın yanı sıra, anlamlı bağlantılar kurarak hayatınıza yeni insanlar katın.

Bir sonraki etkinliğimizde sizi de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz. "Among Us Türkiye"de sizi nelerin beklediğini keşfetmek için hazır mısınız? Şimdi katılın, oyununuzu bir üst seviyeye taşıyın ve ödüllü turnuvalarda yerinizi alın!

Similar Discord Servers

🔱  𝗡𝗘𝗥𝗢𝗨 𝗝𝗨𝗡𝗚𝗟𝗘 Discord Server Banner
🔱  𝗡𝗘𝗥𝗢𝗨 𝗝𝗨𝗡𝗚𝗟𝗘 Discord Server Logo
0

179 Online 10,681 Members
Serveur communautaire de Nerou pour jouer discuter et autres...
BalanceTonQuoi 💋 Discord Server Banner
BalanceTonQuoi 💋 Discord Server Logo
0

2,189 Online 50,513 Members
BalanceTonQuoi est un serveur qui change les codes, une autre vision des serveurs communautaire !