AnthraX Discord Bot Logo

AnthraX Discord Bot

Invite AnthraX bot to your server and enjoy its powerful moderation commands. Get the best experience with AnthraX Discord Bot.

0 upvotes in December

AnthraX Discord Bot Described:

Türk Kayıt Moderasyon Botu! Hergün Gelişmekte Olup Pişman Olmayacağınız bir BOT!

Hala bot üstünde çalışmaktayım. Her geçen gün yeni komutlar eklenecektir. Eğlenmek, vakit geçirmek, sunucunuza özellik katmak için harika bir bot. Bu bot sadece Türkçe dil desteklemektedir.Tüm komutlar şuanlık çalışıyor eğer bir hata alırsanız a!öneri ile bildirebilir veya destek sunucumuza gelebilirsiniz. Botta şu an mini oyunlar, admin komutları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Ekonomi komutlarıda yer alacaktır. Bütün komutları öğrenmek için botu sunucunuza ekledikten sonra lütfen a!yardım yazınız. a!yardım yazdıktan sonra 4 kategori çıkacaktır. Bu komutları da yazarak o kategoriye ait komutlara ulaşabilirsiniz. (genel,eğlence,moderatör,ekstra olacak şekilde 4 komut kategorisi bulunmaktadır.) Bot 7/24 aktiftir. Bazen günde en fazla 10 dk olacak şekilde bakıma alınmaktadır.Sunucunuza davet edip,kullanıp,botu beğenmeme ihtimaliniz yok!

Check out the home page for the full Discord Bot List.

Frequently Asked Questions

How do I add AnthraX Discord Bot to my server?

You can add AnthraX to your Discord Server by pressing 'Add AnthraX Discord Bot' on this page.

More Discord Bots

Pokétwo Discord Bot Banner
Pokétwo Discord Bot Logo
5,617
1.4M

The Pokémon experience, on Discord. Catch, level, and evolve Pokémon, trade and battle with friends, and more. All free and open source.
Dank Memer Discord Bot Banner
Dank Memer Discord Bot Logo
4,135
9.3M

Meet the largest in-app indie game on Discord. A currency and fishing game for catching creatures, collecting items, robbing your friends, taking care of pets, building skills, and more!

Information

Prefix: a!
Servers: unknown
Users: unknown
Created by: Süleyman Yıldız#8483