Dżem - MuzycznyBot Discord Bot Logo

Dżem - MuzycznyBot Discord Bot

Full Dżem - MuzycznyBot Bot guide, with invite link to add to your server, along with Music commands and any Discord bot upvote rewards.

0 upvotes in April

Dżem - MuzycznyBot Discord Bot Described:

Cześć! Ja jestem Jerry a to mój bot. Jest on przeznaczony do puszczania muzyki na kanałach głosowych. Dlaczego on? Przeczytajcie na dole.

Cześć! Ja jestem Jerry, a to mój bot. Jest on przeznaczony do puszczania muzyki na kanałach głosowych. Jest to Polski bot (POLSKA GUROM!!!) więc nie powinniście mieć problemów z jego korzystaniem. Bot jest rozbudowany, ale tylko pod muzykę. Posiada on dużo funkcji. Nie licząc tych normalnych jak d!play albo d!stop. Mam na myśli na przykład wyświetlanie tekstu, bycie na kanale 24/7, ale też zapętlanie czy zmienianie głośności. A to nie wszystko! Zapraszam do zapraszania mojego bota na swojego discord.

Update! Do bota została dodana komenda d!ping na sprawdzanie ms bota!

Check out the home page for the full Discord Bot List.

Frequently Asked Questions

How do I add Dżem - MuzycznyBot Discord Bot to my server?

You can add Dżem - MuzycznyBot to your Discord Server by pressing 'Add Dżem - MuzycznyBot Discord Bot' on this page.

More Discord Bots

Pokétwo Discord Bot Banner
Pokétwo Discord Bot Logo
4,077
1.5M

The Pokémon experience, on Discord. Catch, level, and evolve Pokémon, trade and battle with friends, and more. All free and open source.
Dank Memer Discord Bot Banner
Dank Memer Discord Bot Logo
2,875
9.2M

Meet the largest in-app indie game on Discord. A currency and fishing game for catching creatures, collecting items, robbing your friends, taking care of pets, building skills, and more!

Information

Prefix: d!
Servers: unknown
Users: unknown
Created by: Dżem#4687