Mutapa Discord Bot Logo

Mutapa Discord Bot

Full Mutapa Bot guide, with invite link to add to your server, along with Music commands and any Discord bot upvote rewards.

0 upvotes in November

Mutapa Discord Bot Described:

Sunucunuzun yedeğini alın, koruyun, topluluğunuza daha rahat hitap edin ve yönetin, müzik dinleyin. Mutapa şu anda Beta sürümdedir.

MUTAPA NEDİR?
Mutapa sunucunuzun yedeğini almanıza ve yüklemenize, sunucunuzu farklı şekillerde farklı saldırılardan korumanıza, moderasyon komutlarıyla sunucunuzu en iyi şekilde yönetmenize, topluluğunuza daha rahat hitap etmenize ve onlara daha iyi bir tecrübe sunmanıza olanak sağlayan bir discord botudur. Gelişmiş log sistemi sayesinde yetkililerinizden 7/24 haberiniz olsun. Bütün bunların yanında Mutapa ile müzik de dinleyebilirsiniz. Peki bitti mi? Tabii ki hayır! Mutapa’nın kullanımı tamamen ücretsizdir, yani Mutapa’nın tüm komutlarını herhangi bir ücret ödemeden veya herhangi bir şey yapmadan (reklam geçmek, oy vermek vs.) kullanabilirsiniz.

NOT: Mutapa’nın geliştirilme aşaması tam bitmedi ve şu an beta aşamasındadır. Bu yüzden bulduğunuz hataları veya istediğiniz özellikleri destek sunucumuza gelerek bildirebilir ve aynı zamanda bize destek olabilirsiniz. Hem de ileride yapacağımız çekilişlerden haberdar olabilirsin. https://discord.gg/M7fzSct

MUTAPA NASIL KULLANILIR?
Mutapa sizi belirli isimlerde kanal açmaya zorlamaz. Aynı zamanda çok fazla kurulum da gerektirmez. Fakat güvenlik kategorisindeki komutlar ve ekstra kategorisindeki bazı komutlar (şu an için bütün komutlar) isteğe bağlı oldukları için Mutapa’yı sunucunuza ilk eklediğinizde kapalı olacaktır, bu özellikler hakkında bilgi almak için “m!yardım” komutunu kullanabilirsiniz. Aynı zamanda diğer tüm özellikler ve komutlar hakkında bilgi almak için “m!yardım” komutunu kullanabilirsiniz.(Embedin footer kısmını okumayı unutmayınız.)

MUTAPA’NIN ÖZELLİKLERİ NEDİR?

Kategori        Komutlar

Güvenlik        m!yedek, m!ddoskoruması, m!küfürkoruması, m!reklamtara, m!capskoruması, m!linkengelle

Genel             m!yardım, m!bilgi, m!davet, m!ping, m!restart

Müzik             m!çal, m!gir/m!katıl, m!ayrıl, m!sıra, m!ses, m!durdur, m!geç/m!atla, m!devam, m!duraklat, m!çalan

Moderasyon   m!yasakla, m!at, m!kanalkapat, m!kanalaç, m!uyar, m!uyarıkontrol, m!uyarısil, m!temizle, m!snipe

Ekstra            m!panel, m!ototag, m!dmhg, m!otorol, m!afk

Check out the home page for the full Discord Bot List.

Frequently Asked Questions

How do I add Mutapa Discord Bot to my server?

You can add Mutapa to your Discord Server by pressing 'Add Mutapa Discord Bot' on this page.

More Discord Bots

Pokétwo Discord Bot Banner
Pokétwo Discord Bot Logo
5,394
1.4M

The Pokémon experience, on Discord. Catch, level, and evolve Pokémon, trade and battle with friends, and more. All free and open source.
Dank Memer Discord Bot Banner
Dank Memer Discord Bot Logo
4,191
9.2M

Meet the largest in-app indie game on Discord. A currency and fishing game for catching creatures, collecting items, robbing your friends, taking care of pets, building skills, and more!

Information

Prefix: m! ya da M!
Servers: unknown
Users: unknown
Created by: Mutapa#1881