Cube Discord Bot Logo

Cube Discord Bot

Full Cube Bot guide, with invite link to add to your server, along with Moderation commands and any Discord bot upvote rewards.

0 upvotes in December

Cube Discord Bot Described:

Harika Moderasyon ve Eğlence Botu

Tüm komutları görüntülemek için Discord’a c!yardım yazın

Üyelerinizle etkileşime geçin XP, Seviyeler ve İtibar, Üyelerin görsel açıdan ilginç bir seviye sistemi ile XP ve Seviyeler kazanmalarına izin vererek Discord sunucunuzdaki aktiviteyi teşvik edin.

İtibar sistemi, üyelerin kendi seçtikleri başka bir üyeye oy vermelerine olanak tanır. İtibar, profillerde belirgin bir şekilde gösterilir!

Kredi şeklindeki Krediler ve Özelleştirme Para Birimi, üyelerin t! Profil ve t! Rütbesi gibi komutlar için özelleştirmeler satın almasına olanak tanır.

Üyeler, bilgilerini ekleyerek ve geçmişlerini değiştirerek profillerini ve rütbelerini kişiselleştirebilirler!

Discord deneyiminizi özelleştirin Sunucuya Özgü Ayarlar Ayarları sunucunuza uyacak şekilde değiştirin. Karşılama mesajlarını, bildirimleri ayarlayın, kanalları ve diğer şeyleri göz ardı edin.

Şu anda kontrol paneli, belirli komutları devre dışı bırakmanıza ve etkinleştirmenize izin vermektedir. Panodaki temel profil bilgilerini de değiştirebilirsiniz.

RSS Beslemeleri RSS beslemeleri ile güncel kalın. RSS beslemelerine her yerden (Reddit, FeedBurner, hatta .rdf beslemeleri!) Kanaldan kanala bazda abone olun ve varsa etiketlere göre makaleleri filtreleyin.

Yardımcı programlarla daha fazlasını yapın Oylama Konulara karar vermek için oyları başlatın, daha kalıcı oylama için Strawpoll’lar oluşturun ve kazananlara karar vermek için piyangolar başlatın.

Arama Entegrasyonu Youtube, Google, Urban Dictionary ve Wikipedia’dan en iyi arama sonucunu Discord içinden kolayca edinin.

Hatırlatıcılar ve Daha Fazlası Bir haftaya kadar sürecek özel kişisel hatırlatıcılar ayarlayın. Yardımcı programların tam listesi Komutlar sayfasında mevcuttur.

Eğlenceli komutlarla hafifleyin Bir Grup Eğlenceli Şeyler Eğlenceli komutlarla dostça şakalaşmayı teşvik edin. Görüntü komutuyla alt dizinlerden rastgele görüntüler görüntüleyin. Metin değiştiriciler, randomizatörler, 8ball, zar, bilgi komutları ve daha fazlası mevcuttur.

Basitleştirilmiş Moderasyon Sunucusu Yönetimi Dahil edilen moderasyon araçları hemen kullanılabilir. Komutlar sunucu izinlerine dayalı olduğundan yapılandırma gerekmez. Komutlar bölümünde tüm denetim araçlarını görüntüleyin.

Prune komutu ile metin kanallarınızı koruyun. Ayrıca Discord sunucu üyelerinizden sunucu puanları verebilir ve bunlardan düşebilirsiniz.

Kullanıcı Yönetimi İstenmeyenleri kaldırın ve yasaklayın ve Cube’ün onlara nedenini göndermesini sağlayın.

Check out the home page for the full Discord Bot List.

Frequently Asked Questions

How do I add Cube Discord Bot to my server?

You can add Cube to your Discord Server by pressing 'Add Cube Discord Bot' on this page.

More Discord Bots

Pokétwo Discord Bot Banner
Pokétwo Discord Bot Logo
5,734
1.4M

The Pokémon experience, on Discord. Catch, level, and evolve Pokémon, trade and battle with friends, and more. All free and open source.
Dank Memer Discord Bot Banner
Dank Memer Discord Bot Logo
4,120
9.3M

Meet the largest in-app indie game on Discord. A currency and fishing game for catching creatures, collecting items, robbing your friends, taking care of pets, building skills, and more!

Information

Prefix: c!
Servers: unknown
Users: unknown
Created by: Morins#1709