Miya Discord Bot Logo

Miya Discord Bot

Full Miya Bot guide, with invite link to add to your server, along with Moderation commands and any Discord bot upvote rewards.

0 upvotes in July

Miya Discord Bot Described:

Türkçe destekli Miya robotu! Sunucu koruma sistemi, Eğlence ve moderasyon sistemi! Kullanabiliceğiz komutlar tüm her şey burada!

Türkçe Komut Destekli Robot Yayında! Kötü içerikli kelimelerden ve reklamlardan korumaya hazır mısın? O zaman doğru adrestesin! Eğlence ve moderasyon sistemini sağlayan miya robotu discord halkına hizmet etmektedir. Discord platformunu daha iyi bir yer olması için hizmet eden miya botu yayında! Daha iyi bir iş olanağı sağlamak amacı ile sizlere miya robotunu sunuyoruz! Sunucunuzda kötü amaçlı discord kullanıcılardan korunmaya sağlamaktadır, bizler daha iyi bir ortam yaratabiliceğimize inanıyoruz. Sizlere katkı sağlayan level sistemi, eğlence komutları ve gibi benzer komutlar bulunmaktadır, sizlerde daha iyi bir ortam yaratmak için miya robotunu kullanabilirsiniz! Yardım komutlarına erişmek için; !yardım

Komutlar -

  • Level sistemi - Level sistemini kullanmak için !profil komutu ile levelinizi görüntüleyebilirsiniz.

  • Sayaç sistemi - Sayaç sistemini aktifleştirmek için !sayaç 10 #kanal benzer örneği ile kullanabilirsiniz.

  • Küfür filtresi - Kötü küfürlerden sakınmanız için amaçlanan bir sistemdir, küfür filtresi için !küfür aç komutu ile küfür filtresini aktifleştirebilirsiniz.

  • Mesaj temizleme - Sunucu kanalınızdaki belirli bir miktarda mesajlarınızı temizlemenize sağlamaktadır, komutu kullanabilmek için !temizle şeklinde yazmanız yeterli olacaktır.

  • Kanal duyuru - Var olan bir kanalınızda duyuru gerçekleştirmek için özel bir komutdur, kanalınızda duyuru gerçekleştirmek için !duyuru #kanal yazı benzer örneği ile duyuru yapabilirsiniz.

  • Hoşgeldin ve görüşürüz mesajı - Sunucunuzda giriş ve çıkışlarınızda üyelerinizi karşılayan bir özel komutdur, sunucuya giriş yapıldığında hoşgeldin mesajı belirtir, karşılama mesajı almak istiyor iseniz !gkanal #kanalınız komutu ile mesaj alabilirsiniz.

  • Embed yazı - Miya adlı robota özelleştirilmiş bir yazı yazdırmak için !embed <yazı> şeklide kullanabilir ve yazdırabilirsiniz.

  • Yasak Listesi - Sunucunuzda yasaklı olan üyelerin bir liste olarak görmenizi sağlamaktadır, listeyi görüntülemek için ise !ban-list yazabilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Emojiler - Sunucunuzda var olan emojileri liste olarak karşınıza sunmaktadır, listeyi görüntüleyebilmek için !emojiler yazmanız yeterli olacaktır.

  • Yaz - Miya adlı robota bir metin yazdırmak için !yaz <yazı> şeklinde kullanabilirsiniz.

ve daha fazlası…

Sunucunuzu özelleştirmek ve daha iyi bir ortam sağlamak için size destek sağlar! Sunucunuzu daha iyi bir ortam yapmak için beni ekle!

Check out the home page for the full Discord Bot List.

Frequently Asked Questions

How do I add Miya Discord Bot to my server?

You can add Miya to your Discord Server by pressing 'Add Miya Discord Bot' on this page.

More Discord Bots

Pokétwo Discord Bot Banner
Pokétwo Discord Bot Logo
4,548
1.5M

The Pokémon experience, on Discord. Catch, level, and evolve Pokémon, trade and battle with friends, and more. All free and open source.
Dank Memer Discord Bot Banner
Dank Memer Discord Bot Logo
2,048
9.1M

Meet the largest in-app indie game on Discord. A currency and fishing game for catching creatures, collecting items, robbing your friends, taking care of pets, building skills, and more!

Information

Prefix: !
Servers: unknown
Users: unknown
Created by: Samet#0093

Links