Shiva Discord Bot Logo

Shiva Discord Bot

Full Shiva Bot guide, with invite link to add to your server, along with Fun commands and any Discord bot upvote rewards.

0 upvotes in May

Shiva Discord Bot Described:

Shiva Türkiye'nin En İyi Eğlence Botu Olmaya Geliyor

Botumuz için herhangi bir öneriniz varsa yardımcı olmak için +öneri yazın veya botla ilgili bir şikayetiniz varsa +şikayet yazarakta bize bildirebilirsiniz. Eğer Botla ilgili herhangi bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız +destek yazarak gerekli yardımı en yakın sürede yaparız. ⚡️ Kategoriler 📄 Komutların kategorilerini gösterir… +yardım 🎡 Sizi eğlendirecek komutları listeler. +eğlence

👤 Kişisel Komutları Gösterir. +kullanıcı 👀 Botun ana komutlarını gösterir. +ana-komutlar 💎 Özellikler Sizin önerilerinizi ve şikayetlerinizi dikkate alırız. Botla ilgili gerekli yardımı en kısa sürede yaparız. Bot sizin için her zaman açık olarak istediğiniz zamanda hizmetinizdedir. Botun gecikmesi en az bir sekilde size en hızlı hizmeti sunmaktadır.

Botumuzda kolaylığa önem vererek tasarlanmıştır. ⭕ Destek Sunucusu Shiva Destek sunucusuna gelerek, Shiva’nın yeniliklerini takip edebilir, botla ilgili sorularına yanıt alabilir ve nadiren olan çekilişlere katılabilirsin. Destek Sunucusuna katıl.

Check out the home page for the full Discord Bot List.

Frequently Asked Questions

How do I add Shiva Discord Bot to my server?

You can add Shiva to your Discord Server by pressing 'Add Shiva Discord Bot' on this page.

More Discord Bots

Pokétwo Discord Bot Banner
Pokétwo Discord Bot Logo
3,999
1.5M

The Pokémon experience, on Discord. Catch, level, and evolve Pokémon, trade and battle with friends, and more. All free and open source.
Dank Memer Discord Bot Banner
Dank Memer Discord Bot Logo
2,390
9.1M

Meet the largest in-app indie game on Discord. A currency and fishing game for catching creatures, collecting items, robbing your friends, taking care of pets, building skills, and more!

Information

Prefix: +
Servers: unknown
Users: unknown
Created by: ャ RYZE'#0001